רכישת מינוי, מארזים ומבצעים

 

 

מארז שטפן צוויג

מארז שטפן צוויג | 99.00

כעבור שלוש שנות עבודה מלאות, פרסמה הוצאת "תשע נשמות" חמישה ספרי מופת ראשונים מאת שטפן צוויג – עיני האח הנצחי, מנדל של הספרים, הכוכב מעל היער (יחד עם "לראות אשה" מאת אנמרי שוורצנבאך), פחד ומרד המציאות. בעברית זוהרת ועכשווית, בתרגומים חדשים מאת הראל קין, צוויג נשמע עדכני ובשיא כוחו.

כעת, לקראת המשך פרויקט בינואר 2019 אנו מציעים מארז הכולל את כל יצירות .במחיר חד פעמי של 99 ש"ח, עד גמר המלאי.

וכך מציג המתרגם את יבולו הראשון: "שטפן צוויג מתגלה בשיא כסופר דווקא בצורת נובלה חמש נובלות פרים עטו שיצאו בהוצאה "תשע נשמות" שונה זו מזו, לעתים שונה בתכלית, ובכל זאת בכולן כשרון המופגן של מספר הסיפורים ב"עיני אח הנצחי" .. צוויג מלהטט בסוגת האגדה כדי להרחיק עדות במסרים פילוסופיים ואקטואליים, ב"מנדל של הספרים "הוא מעמיד זה מול זה את גורל היחיד וגורל החברה, ב"פחד" הוא בוחן את נבכי הנפש תחת לחץ מתמיד וסחיטה, ב"כוכב מעל היער" הוא בוחן את הסכנה שברגשות ומבקר את המעמדות בחברה, וב"מרד המציאות" הוא מעמיד את האהבה במבחן הזמן, המרחק והפרש הגילאים. המשותף ל כולם: דימויים עשירים שקולחים בזה אחר זה, סיפור הדוק, דמויות בלתי נשכחות, הבנה מעמיקה במבנה הנפש ומפגן של אמנות הסיפור, הנשכחת לעתים, שלוקחת את הקורא ביד ומובילה אותו בביטחה עד לסוף יצירה ההנאה מובטחת"!.

מינוי תשע נשמות – 9 ספרים עתידיים

מינוי תשע נשמות – 9 ספרים עתידיים | 390.00

מינוי להוצאת ספרים הוא קצת כמו מניה: מחוות אמון בעתידה שלה; תמריץ לטובת הספרים הבאים. אנו פותחים כעת, חגיגית, אופציית מנוי אחת ויחידה לספרי 'תשע נשמות' העתידיים.

את הספרים תקבלו לביתכם ללא כל עלות משלוח, ולעתים קרובות אף בטרם הפצתם של הספרים לחנויות.

הפרטים: תשעה ספרים – 390 ₪.

עם רכישת המינוי, תתבקשו למלא את פרטי הקשר שלכם (כתובת, טלפון, אימייל). עם השלמת התהליך, תקבלו הודעה על דבר הרכישה. בכל חודש תקבלו באופן אוטומטי את ספרנו החדש/ים. כל מינוי ילווה במתנה קטנה וחד פעמית שתישלח עם הספר הראשון.

*אפשר לרכוש מינוי במתנה. במקרה כזה אנא הקפידו למלא את פרטי הנמען/ת שאליו/ה מיועדת המתנה.

תודה על תמיכתכם, לחיים!

תשע נשמות

ספריה ניידת

ספריה ניידת | 200.00

עשיריית פטיט במארז עץ חגיגי.

מארז ספרים

מארז ספרים | 150.00

חמישה ספרים לבחירתך, מתוך הספרים שראו אור ב-2016/17.
* בעת הרכישה, יש לכתוב בשדה ההערות, את שמות הספרים שבחרת, או לחילופין באימייל נפרד לאחר שהשלמת את התהליך.

זר ספרים

זר ספרים | 130.00

חמש כותרות לבחירה מתוך סדרת פטיט, במארז קרטון.

יש לציין את בחירותיכם בשדה ההערות בעת הרכישה.